Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Seimo narių, merų, bei kitų valdžios atstovų kadencijų kvotų įvedimas.

  Stasys Gabriūnas , 2013 m. lapkričio 30 d.
  Politika
  Vystomas

  Problema

  • Siūlau įvesti kadencijų kvotą, kad iš eilės ne daugiau dviejų kadencijų po keturis metus, su galimybe grįšti po vienos kadencijos pertraukos. Taip būtų paspartinta rotacija visuose valdžios sluoksniuose, atnešama daugiau naujų minčių naudingų tiek Lietuvai savivaldos mastu, tiek valstybės.

   Plačiau

  Palaikančiųjų skaičius: 5

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Seimo narių, merų, bei kitų valdžios atstovų kadencijų kvotų įvedimas.

  Siūlau įvesti kadencijų kvotą, kad iš eilės ne daugiau dviejų kadencijų po keturis metus, su galimybe grįšti po vienos kadencijos pertraukos. Taip būtų paspartinta rotacija visuose valdžios sluoksniuose, atnešama daugiau naujų minčių naudingų tiek Lietuvai savivaldos mastu, tiek valstybės.

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 0 Neutralūs
  • 1 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Irmantas Dinapas kritikuoja sprendimą Nr.1 :
  aš ne prieš kad seimo nariai ten dirbtu kad ir kelias kadencijas jai jie puikiai tvarkytusi su savo darbu ir sprendimai neštu nauda lietuvai, be to kad įvykdyti dideles reformas reikia ne vienerių metų ir žmogus kuris dirba pastoviai savo srityje manau gali efektyviau spręsti probliamas nei kad žmonės pastoviai beiskeičiantys. to puikus pavizdys niekam tikusi švietimo reforma, tas pats su sveikatos reforma tiesiog ateina nauja partija ar koalicija prie valdžios vairo ir viska pradeda daryti sav...aip va kame aš matau didesnę problema. Daugiau
  1. 2013-12-01 14:47
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos